Een wok nasi en bak ajam paniki

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Peerke
Berichten: 3548
Lid geworden op: Do Okt 15, 2015 7:05 pm
Locatie: West Brabant
Gegeven waarderingen: 49 keren
Ontvangen waarderingen: 61 keren

Een wok nasi en bak ajam paniki

Bericht door Peerke »

OK. Jullie weten inmiddels wel dat ik van lekker eten hou.

Vandaag een wok nasi gemaakt en een bak ajam paniki
Wok nasi waren 5 malen. Ajam Paniki 3 porties.

Voor de wok

1/2 kilo basmati rijst - bijna 1 euro

2 prei - bijna 1 euro

1,5 ons gerookte schouderham - 1,5 euro

4 eieren - 80 cent

zakje kruidenmix en boemboe - 2 euro

Basiskosten nasi: 6,5 euro /5 = 1,5 euro per portie (ongeveer)



Ajam paniki - 3 porties

- 4 ons kipfilet - bijna 4 euro

- boemboe - 1,5 euro

Basiskosten Ajam paniki = 5,5 euro /3 = bijna 2 euro per portie

1 maaltje nasi met saus kost me dus 3,5 euro

Daarvoor kost het 1/2 uur voorbereiden met snijwerk, 3/4 uur in de keuken bakken, 1/2 uur opruimen en een avond in de kooklucht zitten.

Bij de plaatselijke Chinees haal ik een menu voor 10,50, waar ik 3x van eet. Kosten ook ongeveer 3,5 euro. Maar dat is klaar in 10 minuten en scheelt me al het werk.

Conclusie. Ik ga voortaan wel Chinees afhalen.
Lies live on, and the truth is the victim.

Gebruikersavatar
Peerke
Berichten: 3548
Lid geworden op: Do Okt 15, 2015 7:05 pm
Locatie: West Brabant
Gegeven waarderingen: 49 keren
Ontvangen waarderingen: 61 keren

Re: Een wok nasi en bak ajam paniki

Bericht door Peerke »

Volgende keer mag mevrouw Ruby in haar keuken staan. Ik ga er niet meer voor lopen kloten.
Lies live on, and the truth is the victim.

Plaats reactie